مرکز فروش دوربین مداربسته دید در شب رنگی

مرکز فروش دوربین مداربسته دید در شب رنگی با قیمت ارزان از وب سایت ما امکان پذیر است. انواع دوربین مداربسته با کیفیت اصل و ضمانت معتبر.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی

دوربین مداربسته دید در شب رنگی از جمله دوربین مداربسته های پر کاربرد در محیط های خارجی و داخلی است. با استفاده از این دوربین مداربسته دیگر خیالتان راحت است. در تاریکی شب که دیگر دوربین مداربسته ها قادر به ضبط تصاویر با کیفیت نیستند، دوربین مداربسته دید در شب رنگی وارد عمل می شود. تصاویر با وضوح عالی و با جزئیات توسط این دوربین به راحتی ضبط می شوند.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی

دوربین های امنیتی دید در شب رنگی چگونه کار می کنند؟

دوربین های امنیتی دید در شب رنگی، به لطف سنسورهای تصویر قدرتمند که به نور بسیار حساس هستند، به سنسورها اجازه می دهد تا نور مرئی بسیار بیشتری را جذب کنند. بنابراین دوربین‌های IP دید در شب رنگی می‌توانند تصاویر یا فیلم‌های رنگی را در مکان‌های کم‌نور ثبت کنند، در حالی که دوربین‌های معمولی زمانی که شرایط نور در شب کاهش می‌یابد، به‌طور خودکار به حالت سیاه و سفید تغییر می‌کنند.

اما دید در شب رنگی ممکن است همیشه امکان پذیر نباشد. برای دوربین های مداربسته دید در شب رنگی، نورپردازی محیطی مانند نور ایوان یا چراغ خیابان برای تولید تصاویر و فیلم های رنگی در شب مورد نیاز است.

دوربین های امنیتی دید در شب رنگی در مقابل دوربین های امنیتی دید در شب معمولی چه تفاوتی دارد. برای بسیاری از شما، دید خوب در شب یک دوربین امنیتی شاید دلیل اصلی خرید آن باشد.

این سوال پیش می آید…

دید در شب رنگی یا دوربین های معمولی؟

پس از بررسی مقایسه بین دوربین های امنیتی با دید در شب رنگی و دوربین های دید در شب معمولی، طبیعتاً نتیجه گیری خود را خواهید گرفت.

کیفیت تصویر: تصاویر تمام رنگی دوربین‌های مداربسته دید در شب رنگی دارای کنتراست بهتری در مکان‌های کم نور هستند، بنابراین می‌توانید جزئیات بصری بیشتری برای شناسایی مظنونان احتمالی، وسایل نقلیه یا سایر اشیاء در مقایسه با دوربین‌های معمولی به دست آورید.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی

نحوه انتخاب دوربین های امنیتی دید در شب رنگی

در ادامه نحوه انتخاب بهترین دوربین های امنیتی دید در شب رنگی را مورد بحث قرار می دهد تا راهنمایی لازم برای انتخاب یک محصول مناسب ارائه شود.

اصطلاحات فنی دوربین های امنیتی دید در شب رنگی خسته کننده، کسل کننده و غیرقابل درک هستند. با این حال، آنها همچنین برای تشخیص اینکه آیا دوربین های امنیتی با دید در شب رنگی تصاویر و ویدیوهای بهبود یافته ای را در شب ارائه می دهند مفید هستند. در اینجا ما برخی از اصطلاحات مهم در مورد دوربین های امنیتی دید در شب رنگی مخفی بی سیم دوربین مدار بسته را فهرست کرده ایم که باید قبل از خرید آنها را بررسی کنید.

و نگران نباشید، هر چند، ما آنها را به روشی ساده توضیح خواهیم داد، به طوری که حتی اگر یک فرد غیر روحانی هستید، بتوانید به راحتی متوجه شوید.

رزولوشن:

هرچه یک دوربین فیلمبرداری دید در شب رنگی وضوح بالاتری داشته باشد، کیفیت تصویر بهتری را ارائه می دهد و جزئیات قابل مشاهده تری را می توانید دریافت کنید. برای به دست آوردن تصاویر و فیلم های با کیفیت مطلوب، دوربین های امنیتی دید در شب با وضوح بالا (حداقل 1080p) را به عنوان اولین انتخاب خود انتخاب کنید.

محدوده IR:

نشان می دهد که دوربین های امنیتی دید در شب رنگی تا چه اندازه می توانند در نور محیط ببینند.
به عنوان یک قاعده کلی، توصیه می‌شود برای مشاهده بیشتر، سیستم‌های دوربین امنیتی دید در شب رنگی دوربرد را انتخاب کنید، به این معنی که عکس بهتری برای گرفتن مظنون‌ها یا اشیاء در فاصله خواهید داشت.

3D DNR:

این نوعی فناوری کاهش نویز برای کاهش نویز تصویر در تصاویر ثابت و متحرک است که به شما امکان می دهد تصاویر واضح تر و جزئیات دقیق تری دریافت کنید.

محدوده دینامیکی گسترده(WDR ):

دوربین های نظارتی دید در شب رنگی با فناوری WDR (محدوده دینامیکی گسترده) می توانند نور را برای بهبود تصاویر و ویدیوها متعادل کنند. بنابراین آنها برای مکان های روشنایی با کنتراست بسیار ایده آل هستند.

فیلتر برش IR:

فیلتر برش مادون قرمز برای اطمینان از اینکه دوربین های دید در شب رنگی بازتولید رنگ واقعی را ارائه می دهند، طراحی شده است تا بتوانید تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا را در روز و شب به دست آورید.

میدان دید Filed of View:

هرچه میدان دید بزرگتر باشد، دوربین استارلایت شما می تواند مناطق وسیع تری را پوشش دهد. به عبارت دیگر، اگر نیاز به نظارت بر مناطق بزرگ با یک دوربین دارید، دوربین های امنیتی دید در شب تمام رنگی با میدان دید وسیع بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی

قیمت دوربین دید در شب رنگی

قیمت دوربین دید در شب رنگی در برند های مختلف با امکانات ویژه متفاوت است. هر برند سعی می کند از تکنولوژی های بیشتری در دوربین مداربسته خود استفاده کند. از این رو برای دریافت قیمت دوربین مداربسته مورد نظر خود با هر برند و امکاناتی با ما تماس بگیرید و از تخفیف ویژه این ماه ما بهره مند شوید، در نظر داشته باشید که مدت زمان این تخفیف ها محدود می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

تماس با ما