خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب

خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب با قوی ترین ال ای دی های مادون قرمز IR و همچنین بالاترین کیفیت در فرشگاه تکنو دوربین برای شما امکان پذیر است. فروش ویژه انواع دوربین مداربسته دید در شب با قیمت باورنکردنی از بانه.

خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

آیا تا بحال اسم دوربین مداربسته دید در شب را شنیده باشید؟ دوربین های مداربسته دید در شب به دوربین های گفته می شود که در تاریکی شب نیز تصویر برداری میکند. این دوربین ها دارای ال ای دی هایی در اطراف لنز اصلی می باشند که کار آنها روشن سازی محیط اطراف می باشد.

یکی از مزیت های دوربین مداربسته دید در شب این است که با وجود بکارگیری ال ای دی های مادون قرمز یا IR بازهم محل نصب دوربین مداربسته قابل مشاهده نیست. بنابراین کوچکترین اعمال در محل نصب دوربین مداربسته ثبت و ضبط خواهد شد.

خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب

برد دوربین مداربسته دید در شب به چه چیزی بستگی دارد؟

در دوربین های مداربسته اصطلاحی به نام برد وجود دارد که میزان عمق دید دوربین مداربسته که در تاریکی قابل دیدن است را نشان می دهد. برد دوربین های مداربسته دید در شب به سه اصل مهم بستگی دارد که عبارتند از: میزان قدرت LED های تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته،میزان حساسیت چیپ تصویر دوربین مداربسته و تعداد ال ای دی های دوربین مداربسته.

خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب

خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب

با خرید دوربین مداربسته فول اچ دی دید در شب دیگر نگران از دست دادن تصویر برداری های شب توسط دوربین مداربسته نباشید. دوربین های مداربسته ال ای دی دار دید در شب با کیفیت بالایی که دارند، در تاریکی مطلق نیز تصاویر را به بهترین نحو ثبت می کنند. جهت مشاوره، خرید و دریافت قیمت بهترین دوربین مداربسته دید در شب همین حالا با مشاوربین ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما