قیمت دوربین مداربسته جاسوسی بیسیم مدل فلتی S06

قیمت دوربین مداربسته جاسوسی بیسیم مدل فلتی S06 در مرکز فروش منصوری از همه جا ارزان تر است. دوربین مداربسته مخفی وای فای دار فلتی دارای ویژگی های فوق العاده ای است که کاربر را به خرید و استفاده از آن ترغیب می کند. از جمله این مشخصات می توان به قابلیت اتصال به اینترنت اشاره کرد. دوربین مداربسته ریز جاسوسی S06 این امکان را به کاربر می دهد که از راه دور بتواند زیر و بم مکان مد نظر را در دست داشته و مدیریت کند. این دوربین مداربسته ضبط صدا را می توانید با ارزان ترین قیمت از بازرگانی تکنو دوربین تهیه کنید.

قیمت دوربین مداربسته جاسوسی

کوچک ترین دوربین مداربسته مموری خور ضبط صدا

دوربین مداربسته ریز فلتی وای فای از دسته دوربین های کوچک است که به طور عمده برای جاسازی در اجسام و کار های جاسوسی مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد و اندازه و راحت بودن کارایی آن سبب ترغیب کاربران به خرید این دوربین مداربسته شده است. لازم به ذکر است که این دوربین مداربسته وایرلس برای مراقبت کودک یا نظارت بر پرستار کودک نیز بسیار کاربرد دارد به گونه ای است که  با نصب آن می توانید در سه حرکت ساده تصاویر را بر روی موبایل تان مشاهده نمایید. کاربر می تواند از طریق اتصال به وای فای wifi دوربین مداربسته فلتی، دوربین را به خوبی زیر نظر بگیرد.

قیمت دوربین مداربسته جاسوسی

در زیر به تشریح مهمترین  ویژگی های دوربین مداربسته وای فای دار فلتی خواهیم پرداخت:

میکروفن داخلی جهت ضبط صدا

ضبط تصاویر به تنهایی نمی تواند امنیت محیط را برقرار کند. برای افرادی که دوربین مداربسته را به هدف جمع آوری شواهد استفاده می کنند، بهتر است که صدا های محیط نیز همراه با ضبط شود. دوربین مداربسته فلتی دارای میکروفن داخلی می باشد که تمامی صدا های محیط تا 20 متر اطراف را ضبط خواهد کرد.

قابلیت تشخیص حرکت

دوربین مداربسته فلتی دارای سنسور تشخیص حرکت می باشد. لذا با به حرکت در آمدن جسم یا فردی این دوربین مداربسته ریز کوچک شروع به ضبط فیلم می کند تا چیزی برای ذخیره سازی از قلم نیافتد.

ذخیره تصاویر بر روی رم

این دوربین مداربسته دارای شیار حافظه جهت قرار دادن رم میکرو می باشد. کاربر با قرار دادن یک عدد رم در داخل ماژول تعبیه شده برای این دوربین مخفی، از خرید دستگاه ان وی آر بی نیاز خواهد شد. چراکه تمامی تصاویر ضبط شده توسط این دوربین مداربسته مستقیما بر روی مموری کارت ذخیره خواهد شد.

قیمت دوربین مداربسته جاسوسی

قیمت دوربین مداربسته جاسوسی

بازرگانی تکنو دوربین اولین وارد کننده و پخش کننده رسمی و معتبر دوربین مداربسته مخفی و جاسوسی در کشور می باشد که محصولات وارداتی خود را با قیمتی مناسب به سراسر کشور ارسال خواهد کرد. دوربین های مداربسته جاسوسی وایرلس، ضبط صدا، تشخیص حرکت، ریز جهت جاسازی و همچنین انواع و اقسام مدل های دیگر را می توانید با بهترین شرایط به صورت عمده و خرده از این مرکز فروش خریداری کنید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت دوربین مداربسته جاسوسی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما