فروشگاه دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910

فروشگاه دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910 برای شما هموطنان گرامی بهترین ها را به ارمغان آورده است. جی ام کا ۹۱۰ یک سیستم اعلام سرقت و امنیتی است که دارای کنترل مرکزی و تلفن کننده سیم کارتی می باشد که به آن خط تلفن ثابت وصل است. در دزدگیر جی ام کا ۹۱۰ هنگام وقوع حادثه یا سرقت مراتب به صورت تماس و یا اس‌ام‌اس به شماره هایی که در حافظه داخلی آن ذخیره شده‌اند اطلاع‌رسانی می‌شود، این دستگاه دارای ۳ رله برای کنترل وسایل برقی می باشد.

دزدگیر اماکن جی ام کا یکی از دزدگیر های بسیار مفید برای حفاظت از منزل و یا سازمان های خصوصی یا عمومی می باشد و این محصول با استقبال فراوانی از کاربران مواجه شده است. در ادامه این مقاله می توانید با انواع از دزدگیرهای اماکن بیشتر آشنا بشوید و بتوانید بهتر دزدگیر مناسب خود را انتخاب کنید.

فروشگاه دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910

دزدگیر امکان جی ام کا ۹۱۰:

عملکرد این دستگاه به این صورت است که عبور از یک حریم خصوصی مثل خانه، ادارات، فروشگاه ها وغیره از طریق سنسورهای ویژه خود آنها را تشخیص می دهد و از طریق پخش صدای هشدار در محیط و گرفتن تماس دیگران را مطلع می کند. دزدگیر اماکن ابزار بسیار مناسب برای حفاظت از منزل ها و سازمان های خصوصی و یا عمومی است که استقبال گسترده از این سیستم باعث شده که از زمان معرفی این سیستم روند صعودی پیشرفت هایی داشته باشد که روز به روز سیستم های مجهز تری توسط تولیدکنندگان این ابزارها به مشتری ها معرفی می شود.

حالا میخواهیم با دزدگیر اماکن gmk که بحث اصلی ماست بیشتر آشنا بشویم. این دزدگیر توسط شرکت جی ام کا از سال ۲۰۰۶ تا سال ۱۳۸۵ شمسی در ایران تاسیس بشود و تا امروز که ۱۴ سال از زمان آن میگذرد به فعالیت خودش ادامه می‌دهد.

امکانات دزدگیر اماکن جی ام کا ۹۱۰

دزدگیر جی ام کا ۹۱۰ میکسی از خط ثابت و سیم کارتی است و کنترل ۴ وسیله ی برقی از طریق sms دارد و در مکانهایی که امکان ارتباط از خط تلفن وجود ندارد بسیار پر کاربرد است و از استراق قوی برای شنود صدای محیط برخوردار است. این دستگاه راحت می تواند به انواع تجهیزات حفاظتی و اعلام حریق متصل بشود و یک هشدار در زمان قطع و وصل شدن تلفن از طریق اس‌ام‌اس یا تماس گرفتن اعلام بکند و دارای ۱۵ حافظه سخنگو است.

تلفن کننده دزدگیر سیم کارتی جی ام کا ۹۱۰ به سیستم حفاظت aspi مجهز است در هنگام قطعی بلندگو و یا سیم آن هشدار داخلی فعال میشود و از طریق اس‌ام‌اس اعلام میشود.

فروشگاه دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910

ویژگی های منحصر بفرد gmk910:

دو پیام جداگانه را برای هشدار آتش و زنگ خطر هشدار را در هنگام سرقت ضبط می کند. در صورت فعال نشدن هشدار به دلیل فراموشی پیام یادآوری به مدیر ارسال میشود که در همین حین ۲۰ حافظه بلندگوی کاملا هوشمند برای سرقت و هشدارهای حریق و ۱۰ حافظه تماس از طریق gsm و ۱۰ حافظه تماس از طریق تلفن ثابت را فراهم کرده است

توانایی ضبط رویدادها با ۶۰ حافظه قابل نمایش روی ال سی دی را دارد و از طریق تماس با دستگاه و کنترل از راه دور و کنترل توسط صفحه کلید داخلی و خارجی را برای شما فراهم میکند که کنترل سه دستگاه الکتریکی توسط پیام کوتاه تماس و برنامه اندروید دارا است. دزدگیر جی ام کا ۹۱۰ گزارشات ورودی و خروجی داخلی را محرمانه با صدای پنهان سخنگو از طریق پیامک به مدیر مرکزی ارسال می کند که اگر مبلغ شارژ کمتر از ۱۰۰۰ تومان باشد به مدیر رجوع پیدا می کند. همچنین شما می توانید هشدار برق به عنوان سخنگو با تماس و پیام کوتاه بشنوید و امکان شروع با هر نوع خط تلفن چه شهری یا روستایی برقرار کنید.

این دستگاه دارای ساعت دیجیتالی با تاریخ شمسی و روزهای هفته با استراق سمع قوی و حساس مرتبط شده است و شماره تلفن شخصی را که دستگاه را فعال و یا غیرفعال کرده است از طریق پیامک کوتاه برای مدیر هدف ارسال می کند، تایم رله خروجی دستگاه با احتمال فعال یا غیرفعال شدن رله در ساعت خاص است.

ویژگی‌های فنی دزدگیر gmk910:

  • گزارش از فعال شدن رله در باز کن از طریق پیامک در دزدگیر جی ام کا ۹۱۰
  • فعالیت رله خروجی به وسیله پیامک به مدیر اصلی دستگاه به صورت گزارش ارسال می شود.
  • در زمانی که رمز شارژ برای سیم کارت ارسال می کنید سیم کارت مسدود نمی شود در ادامه شما به راحتی هر زون دلخواه را میتوانید به نرمالی کلوز، نرمالی اپن و وزن ۲۴ ساعته تبدیل کنید
  • قابلیت هماهنگ کردن ۱۵ عدد ریموت کنترل همراه کد امنیتی مختص آن ها
  • قابلیت دریافت کد امنیتی برای هر کدام از ریموت کنترل ها توسط دزدگیر جی ام کا ۹۱۰
  • قابلیت ارسال پیامک حاوی میزان شارژ سیم کارت از یک تا ۹۹ روز

زمانی که دزدگیر فعال و یا غیر فعال میشود به موجب یک پیامک حاوی دزدگیر فعال شد و یا دزدگیر غیر فعال شد ارسال می‌شود همچنین ضبط پیام داخل دستگاه به مدت ۳۰ ثانیه جهت تماس و اعلام هشدار وجود دارد و ارسال پیامک حاوی تمامی رخدادها که دستگاه در آنجا نصب شده است گزارش می شود هچنین امکان فعال یا غیر فعال کردن دزدگیر جی ام کا ۹۱۰ و دارای محافظ بلندگو به صورتی که اگر بلندگو سیم آن قطع شود و یا بسوزد دستگاه فعال می‌شود و به طور همزمان آژیر پیزو و تلفن کننده دستگاه شروع به تماس کردن میکند.

فروشگاه دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910

فروشگاه دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910

چنانچه قصد خرید یک دزدگیر امنیتی و محافظتی را دارید و به دنبال یک سیستم اعلام سرقت بسیار مناسب برای محل شخصی یا سازمان خود می‌گردید. پیشنهاد می شود با مراجعه به وبسایت تکنو دوربین با مقالات ما همراه باشید تا بتوانید بهترین گزینه انتخاب خود را، انتخاب کنید.

دزدگیر جی ام کا ۹۱۰ بهترین انتخاب جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده و کارشناسان خبره ما در این محیط همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

تماس با ما