دوربین مدار بسته آسانسور

خرید اینترنتی دوربین مدار بسته مناسب آسانسور

حفظ و تامین امنیت اگر نگوییم مهم ترین؛ اما یکی از دل مشغولی های بسیار مهم عمده صنعتگران ماهر و توانمند در سراسر جهان است. این مساله در حوزه تولید و نصب آسانسور و مباحث مرتبط با آن با حساسیت دو چندانی پیگیری می شود.
در این مطلب در مقام مشاوری امین و با تجربه در حوزه سیستم های حفاظتی و امنیتی تلاش می کند درباره نصب دوربین مداربسته مناسب در آسانسور چند نکته مهم،کلیدی و مفید به دانسته های شما اضافه کند.
نخستین نکته در این باره انتخاب عدسی استاندارد جهت پوشش دهی بیشتر و مناسب تر محیط داخلی آسانسور است. برای این کار بهتر است از عدسی نوع وایدو با تکنولوژی WDR استفاده شود. همچنین برای رسیدن به نتیجه مطلوب می توان از دوربین های مداربسته سوزنی و مخفی ZX-1190HD نیز بهره گرفت تا با این تدبیر از سرقت آن نیز جلوگیری شود. سومین نکته در خصوص نصب دوربین مدار بسته مناسب در داخل آسانسور که بسیار هم پر اهمیت است این است که دوربین مداربسته مورد استفاده باید بی سیم باشد تا بالا و پایین رفتن کابین موجب قطع شدن کابل های کواکسیال نشود.از سویی، حرکت کردن کابین و عبور آن از کنار کابل های برق باعث می شود کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین مداربسته پایین بیاید و بی تردید تجهیزات نیز نویزهایی را ایجاد خواهند کرد.برای برطرف کردن این مشکل نیز می توان با نصب یک فرستنده در زیر کابین آسانسور و قرار دادن یک گیرنده از نوع DVR در طبقات پایین یا بالای ساختمان تا حدودی از ایجاد نویز جلوگیری کرد. رعایت این نکات سبب می شود لحظات کوتاهی که در روز یا شب در داخل آسانسور سپری می شود توام با آرامش و تجربه خاطره ای ایمن و بی خطر برای کاربران گرامی این وسیله پراهمیت باشد.

منبع:همراه صهبا
منبع: فروشگاه سیستم امنیتی ایران

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
اکنون تماس بگیرید