قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت

برای دریافت قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت یا موشن دیتکشن همین حالا با تیم فروش ما تماس بگیرید. فروش ویژه انواع دوربین های مداربسته چرخشی، اتوترک و مخفی با قابلیت تشخیص و ضبط حرکت در مرکز فروش تکنو دوربین آغاز شد.

قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت

حساس به حرکت یا موشن دیتکشن Motion Detection در دوربین مداربسته

در دوربین های مداربسته حساس به حرکت، حسگری جهت تشخیص حرکت افراد و اجسام تعبیه شده که به سنسور تشخیص حرکت یا Motion Detection معروف است. نحوه عملکرد این سنسور ها به این صورت است که حرکت ها و جنبش ها را بدون تاخیر در هر ثانیه ضبط و در دستگاه دی وی آر ذخیره می کند. از اینرو کاربر از روی تغییرات به وجود آمده در تصویر می تواند تشخیص دهد که فردی در حال حرکت می باشد.

لازم به ذکر است که این قابلیت سیستم های حفاطتی حتی تغییرات ناگهانی نور را نیز تشخیص داده و مانند حرکت جسمی آن را ذخیره خواهد کرد.

قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت

مزیت ها و معایب های دوربین مداربسته حساس به حرکت

دوربین های مداربسته ای که دارای حسگر حساس به حرکت می باشند مانند هر تکنولوژی جدید دیگری که وارد بازار می شود دارای مزایا و معایبی می باشد که در تشریح آنها می پردازیم. استفاده از سیستم هایی که حرکت را تشخیص می دهند سبب صرفه جویی در فضای ذخیره سازی تصاویر می شود چراکه کاربر بوسیله تنظیمات روی پنل می تواند زمان ضبط تصویر را محدود نماید یعنی تنها زمانی که جسمی حرکت کرد شروع به ضبط تصاویر کند.

قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت

یکی از عیب های رایجی که این سیستم های نظارتی امنیتی دارند این است که سنسور های موجو در آنها بسیار حساس بوده به طوریکه کوچکترین حرکت یا لغزش تصویر را به عنوان حرکت می شناسد و این باعث بالا رفتن توان مصرفی و حجم تصاویر ضبط شده در dvr خواهد شد.

قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت

اگر قصد خرید دوربین مداربسته ای به صرفه با جدید ترین تکنولوژی را دارید، پیشنهاد ما تهیه دوربین مداربسته حرکتی می باشد که تمامی تغییرات و حرکت احتمالی را بدون هیچ تاخیر و مشکلی ضبط و ثبت خواهد کرد. جهت دریافت قیمت دوربین مدار بسته حفاظتی حساس به حرکت همین حالا تماس بگیرید تا ازتخفیف ویژه این ماه بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

تماس با ما