قیمت دوربین مداربسته خیلی کوچک 2 مگاپیکسلی AHD

ارزان ترین قیمت دوربین مداربسته خیلی کوچک 2 مگاپیکسلی AHD را در تکنو دوربین بانه دریافت کنید. جدید ترین دوربین مداربسته بند انگشتی آنالوگ کیفیت بالا با قابلیت دید در شب را به قیمتی مناشب خریداری کنید. این دوربین مداربسته مخفی ای اچ دی فاقد شیار کارت حافظه می باشد و تصاویر را از طریق سیم کواکسیال به دستگاه ضبط کننده می فرستد. خرید آنلاین دوربین مداربسته ریز میکروفن دار با قیمتی استثنایی برای هموطنان گرامی در این مرکز فروش امکان پذیر است.

قیمت دوربین مداربسته خیلی کوچک 2 مگاپیکسلی

بررسی تخصصی دوربین مداربسته مخفی میکروفن دار AHD

آیا قصد خرید یک دوربین مداربسته قیمت مناسب مخفی را دارید؟ آیا به فکر تهیه دوربین مداربسته ای کوچک سیمی با کیفیت 1080 پیکسل هستید؟ دوربین مداربسته ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید، از دسته دوربین های مداربسته مینی جاسوسی جهت کار های مخفیانه از جمله: مصاحبه خبرنگار، کنترل رفتار پرستار کودک، کنترل رفتار کار کنان در یک مرکز،نظارت بر امنیت خانواده، تحقیقات کیفری و جمع آوری مدارک با هدف قانونی قابل استفاده است.

این دوربین مداربسته خیلی کوچک بند انگشتی دارای میکروفنی قوی می باشد که پا به پای تصویر برداری، صدا ها را نیز بدون تاخیر ضبط خواهد کرد. این دوربین مداربسته جاسوسی ای اچ دی با سنسور سونی خیلی کوچک، می توانید آن را پشت یک تکه کارت فقط با یک سوراخ کوچک برای لنز پنهان کنید! با ابعاد کوچکی که این دوربین مداربسته ریز دارد برای مخفی کردن داخل ساعت، پشت تابلو و غیره می تواند مفید باشد.

قیمت دوربین مداربسته خیلی کوچک 2 مگاپیکسلی

مشخصات دوربین مداربسته کوچک بند انگشتی AHD

  • دارای کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل
  • دارای روزولوشن 1080 پیکسل
  • دارای برد sony323
  • دارای قابلیت دید در شب تا 20 متر
  • دارای لنز ثابت 3.6 میلیمتری
  • با انتقال کواکسیال P2P ، هیچ تاخیری وجود ندارد
  • پشتیبانی از فهرست OSD ، چند زبانه برای انتخاب
  • توانایی ضد مداخله قوی
  • با استفاده از کابل کواکسیال 75-3 (یا بالاتر) ، فاصله انتقال می تواند تا 500M باشد
  • دارای 6 عدد ال ای دی جهت قابلیت دید در شب

قیمت دوربین مداربسته خیلی کوچک 2 مگاپیکسلی

قیمت دوربین مداربسته خیلی کوچک 2 مگاپیکسلی

آیا قصد خرید و جاسازی دوربین های مداربسته مخفی را دارید؟ آیا می خواهید تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته جاسوسی دارای کیفیت 1080 پیکسل باشد؟ پیشنهاد تیم ما خرید کوچکترین دوربین های 2 مگاپیکسلی چینی می باشد. شرکت بازرگانی تکنو دوربین بانه وارد کننده انواع دوربین های مداربسته مخفی ضبط صدا با رزولوشن 2 مگاپیکسل می باشد. از جمله این دوربین های جاسوسی می توان به دوربین های مداربسته بند انگشتی، فلتی، SQ11 و غیره اشاره کرد.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما