پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران به قیمت مناسب. شرکت بازرگانی تکنو دوربین عرضه کننده انواع دوربین های مداربسته همراه با لوازم و تجهیزات جانبی برای نصب و راه اندازی دوربینی با کیفیت در سطح کشور میباشد.

اگر قصد خرید یک سیستم امنیتی دوربین مداربسته را دارید یا قبلاً یکی از آن ها را خریداری کرده اید، باید بدانید که برای نصب و استفاده از دستگاه، لوازم جانبی دیگری وجود دارد که باید خریداری کنید. این لوازم جانبی دوربین های نظارتی را کامل می کند و احتمالاً نمی توانید بدون آنها کار کنید. اگر برای خود یک دوربین مداربسته خریداری می کنید، در بیشتر موارد، باید این لوازم جانبی را نیز تهیه کنید. برای راهنمایی و کمک شما لیستی از لوازم جانبی ضروری که مکمل سیستم های امنیتی دوربین مداربسته هستند را برای شما آورده ایم.

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

کابل و سیم دوربین مدار بسته

داشتن دوربین کافی نیست، همچنین برای اتصال و نصب دوربین به ضبط کننده دیجیتال دوربین مداربسته، باید کابل و سیم مناسب دوربین مداربسته را خریداری کنید. برخی از انواع سیم و کابلی که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید عبارتند از:

 • کابل سیامی
 • کابل شبکه
 • کابل شبکه CAT 5e یا CAT 6 و غیره

کانکتورهای دوربین مدار بسته

یکی از لوازم جانبی که باید مکمل سیستم امنیتی دوربین مداربسته باشد، کانکتورهای دوربین مدار بسته است. این دستگاه اساساً برای قطع کابل ها در نصب دوربین مدار بسته استفاده می شود. کانکتور BNC نمونه خوبی است و در بسیاری از سبک ها از جمله چین دار 3 تکه، پیچ و تاب و 2 تکه موجود است.

براکت های نصب

برای نصب دوربین های مداربسته بر روی دیوار و سقف، به براکت های نصب نیز نیاز خواهید داشت. آنها برای انواع محصولات مانند دوربین، مانیتور و بدنه استفاده می شوند. برای هر نوع دوربین امنیتی، این لوازم جانبی بسیار مهم هستند.

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

محفظه دوربین

همچنین برای نصب دوربین های مداربسته باید محفظه دوربین بخرید. آنها را می توان برای نصب دوربین های داخلی و خارجی استفاده کرد. با این حال این یک واقعیت است که برای محافظت از دوربین ها در برابر عناصر، بدنه بیشتر در دوربین های خارجی استفاده می شود. این لوازم جانبی کمک می کند تا دوربین های مداربسته غیر مقاوم در برابر آب و هوا در طبیعت مقاوم باشند و از این رو بسیار مهم هستند.

ایزولاتورهای حلقه زمینی دوربین مدار بسته

جداسازهای حلقه زمین دوربین مداربسته لوازم جانبی مفید دوربین مدار بسته هستند که به کاهش تداخل حلقه زمین با سیگنال های ویدئویی کمک می کنند. جداسازهای حلقه زمین ویدئویی دستگاه‌های غیرفعال هستند که تداخل حلقه زمین با سیگنال‌های دوربین مداربسته را کاهش می‌دهند. اینها را می توان به راحتی در سیستم های موجود نیز نصب کرد. آنها در مواردی مفید هستند که سیگنال از طریق کابل بین انتهایی که دارای اختلاف پتانسیل زمین هستند منتقل شود.

محافظ برق

نوع دیگری از لوازم جانبی که مکمل سیستم های امنیتی دوربین مداربسته است شامل محافظ های برق می باشد. اینها دستگاه هایی هستند که از دوربین مداربسته و سایر لوازم جانبی در صورت نوسانات و نوسانات برق محافظت می کنند. اتفاقی که می افتد این است که نوسانات تولید شده از طریق هر رسانای فلزی مانند سیم های برق و غیره منتقل می شوند. بنابراین مطمئن شوید که محافظ برق شما به درستی نصب شده است.

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

پرکاربرد ترین لوازم جانبی دوربین مداربسته

تجهیزات جانبی دوربین مدار بسته به لوازمی گفته می شود که برای تکمیل سیستم مدار بسته از آنها استفاده می شود. این تجهیزات شامل لوازم متفاوتی می شود که بخش های مختلف سیستم مدار بسته را به هم مرتبط کرده و به عملکرد بهتر سیستم کمک می کنند. در ادامه به بیان لوازم جانبی دوربین مداربسته می پردازیم:

 1. هارد دیسک دوربین مداربسته
 2. کابل دوربین مداربسته
 3.  مانیتور دوربین مداربسته
 4. منبع تغذیه دوربین مداربسته
 5. تستر دوربین مداربسته
 6. علامت نشانگر نصب دوربین مداربسته
 7. لنز دوربین مداربسته
 8. پایه نصب و کاور دوربین مداربسته
 9. مدیا کانورتر دوربین مداربسته
 10. میکروفون دوربین مداربسته
 11. پروژکتور مادون قرمز دوربین مداربسته
 12.  محافظ دوربین مداربسته در مقابل تغییر ولتاژ
 13. دستگاه DVR و NVR

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

لوازم و تجهیزات جانبی ضروری مداربسته

زمانی که تصمیم به خرید دوربین مداربسته میگیرید، باید قطعا به فکر تهیه لوازم و تجهیزات جانبی دوربین مداربسته نیز باشید. یعنی خرید دوربین مداربسته تنها به خود دوربین ختم نمی شود بلکه تا تجهیزات و ابزار آلات مختص آن نباشد دوربین مداربسته ای در کار نیست. در واقع می توانیم بگوییم دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن مکمل هم هستند.

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

پخش مستقیم لوازم جانبی دوربین مداربسته در تهران

شرکت دوربین مدار بسته تکنو دوربین، دارای نمایندگی معتبر در زمینه خرید، فروش و راه اندازی دوربین مدار بسته می باشد. کارشناسان مجرب فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته ارائه می دهند که این مزیت سبب تصمیم گیری درست کاربران شده و از صرف هزینه اضافی جلوگیری می کند.

جهت خرید، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از لیست قیمت فروشگاه لوازم جانبی دوربین مداربسته منصوری با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما