خرید دوربین رم خور کوچک

با خرید دوربین رم خور کوچک بیسیم مخفی، لذت کنترل از راه دور را تجربه کنید. بهترین و با کیفیت ترین دوربین های مداربسته ریز جاسوسی وایرلس را می توانید از نمایندگی دوربین مخفی منصوری تهیه کنید. اگر می خواهید دوربین مداربسته کوچک وای فای دار با کیفیت خریداری کنید هم اکنون تلفن را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. تکنو دوربین دنیایی از دوربین های ریز مخفی بی سیم را به نمایش گذاشته است. با ما همراه باشید تا با این دوربین ها بیشتر آشنا شوید:

دوربین مداربسته مخفی کوچک چیست؟

دوربین کوچکی که قادر به ضبط فیلم و صوت بدون اطلاع موضوع است اگر به دنبال لیستی از بهترین دوربین مداربسته مخفی جاسوسی هستید می توانید با ما در تماس باشید. آنها عمدتا برای فعالیت های نظارتی مورد استفاده قرار می گیرند اگرچه بعضی اوقات برای اهداف تجاری هم استفاده می شوند. دوربین مخفی کوچک جاسوسی در اشیای معمولی در اطراف خانه یا مشاغل پنهان می‌شوند و انواع مختلفی از این دوربین ها وجود دارد که برخی از آنها می تواند متناسب با محیط و کاربردهای آن باشد و همچنین می‌توان با سیم یا بدون سیم آن باشد و سیم کشی زمانی متصل است که دوربین دستگاه ذخیره سازی متصل می شود در حالی که بی سیم وقتی دوربین ضبط را بگیرند در شعاع مشخصات انتقال میدهد.

خرید دوربین رم خور کوچک

نرخ فیلم دوربین های مخفی

فیلم ها از جنین عکس ثابت ساخته می شوند و به صورت متوالی پخش می شود اگر تصاویر ظریف پخش بشود فیلم صاف تر ظاهر می‌شود به این نرخ فیلم گفته می‌شود و در فریم در ثانیه اندازه گیری می شود برای فیلم های بهتر به نرخ فیلم بالاتر نیاز است و هر فیلم قابل قبول باید سریع‌تر از ۱۲ فیلم در ثانیه دوربین های نینجا طوسی ما معمولا با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه عرضه می شود که با توجه به اندازه من شگفت آور است.

وضوح دوربین های ریز

وضوح کوتاه دوربین مقایسه وضوح تصویر به سادگی به تعداد پیکسل ها می تواند دوربین را روی صفحه نمایش دهد. اگر با اصطلاح پیکسل آشنایی ندارید ، این کوچکترین واحد رنگی است که می تواند روی صفحه نمایش داده شود. هرچه وضوح بالاتر باشد ، تصویر واضح تر خواهد بود. بیشتر دوربین مخفی کوچک جاسوسی که بررسی کرده ایم قابلیت ضبط کیفیت بالا (HD) با کیفیت 1920 X 1080p را دارند. این ممکن است بالاترین نباشد زیرا وضوح تصویر ، امروزه می تواند به 4K برسد اما برای یک دوربین مینیاتوری این به اندازه کافی خوب است ، و فیلم بسیار مفصل خواهد بود.

خرید دوربین رم خور کوچک

تشخیص حرکت دوربین های کوچک

این یک ضرورت برای همه دوربین های جاسوسی است بدون توجه به کاربرد مدنظر باید دلیل نیاز به فناوری تشخیص حرکت مشخص باشد که شما نیاز به صرفه جویی در مصرف باتری را دارید بنابراین در صورت عدم استفاده از دوربین قادر به خاموش بودن دوربین و روشن بودن آن در هنگام تشخیص حرکت دوربین در قسمت مشاهده آن هستید.

دید در شب دوربین های مخفی

دید در شب به ویژگی گفته میشود که وقتی هوا تاریکی شود نمی توان هیچ چیزی فیلمبرداری کرد. امروزه ، قابلیت دید در شب یک ویژگی مهم است که در میان مینی دوربین ها معمول است. با استفاده از چراغ های مادون قرمز ، دوربین مداربسته مخفی کوچک می تواند در هنگام دید کم نور ، زمینه دید دوربین را برای گرفتن هدف با روشنایی بیشتر روشن کند.

زمان ضبط

این یکی دیگر از موارد ضروری برای ویژگی های دوربین مداربسته مخفی کوچک جاسوسی مینی است. زمان ضبط دستگاه به اندازه باتری آنها بستگی دارد. از آنجا که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم ، دوربینی است که قطر آن در حدود یک اینچ است ، انتظار نداشته باشید باتری به همان اندازه عملکرد دوربین فیلمبرداری معمولی خود را اجرا کند. با کمک کارت میکرو SD می تواند حافظه خود را گسترش دهد ، اما پس از پر شدن کارت حافظه می توان آنرا رونویسی کرد. افزودن به مصرف باتری قابلیت دید در شب است.

خرید دوربین رم خور کوچک

آیا تلفن بی سیم با دوربین بی سیم تداخل خواهد کرد؟

تلفنهای بی سیم که فرکانس مشابه دوربین جاسوسی وایرلس شما دارند می توانند باعث اختلال جزئی شوند. این اتفاق می افتد اگر تلفن بین دوربین و گیرنده باشد.

آیا دوربین های مخفی غیرقانونی هستند؟

تا زمانی که قصد فیلم یا صوتی آسیب رساندن به دیگران نباشد ، غیرقانونی نیست. در ایران، ضبط ضبط صدا غیرقانونی است. همیشه این را در نظر داشته باشید.برای حفظ امنیت خود حتماً به دنبال دوربینی هستید که کاملاً کوچک باشد یا در حال جستجوی یک معما می باشید و به کمک یک دوربین برای حل معمای خود احتیاج دارید پس شما می توانید روی دوربین جاسوسی کوچک حساب باز کنید و آن را تهیه کنید.

خرید دوربین رم خور کوچک

بزرگترین فروشگاه دوربین مداربسته تکنو دوربین در ایران می باشد انواع اقسام مختلف از دوربین های مداربسته را می توانید در این فروشگاه تهیه کنید و با توجه به نیاز و کارکرد خود دوربین خود را با کمک کارشناسان و مشاوران این بخش خریداری بکنید و کادر فنی همیشه پشتیبان شما خواهد بود جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

تماس با ما